چاپ فلت بد یووی

چاپ_یووی_گرافیک_مرکزی

امروزه صنعت چاپ با تنوع بسیار زیاد، عضو جدایی ناپذیر تبلیغات شده است.دراین بین چاپ نوظهور UV با توجه به تنوع، کیفیت و سرعت بسیار بالا با رشد قابل توجهی، سهم عظیمی از بازار را از آن خود کرده است.

تاریخچه دستگاه فلت بد یووی به سال ۲۰۰۳ برمیگردد که به چاپگرهای دیجیتال، کیت چاپ روی تمامی متریال ها اضافه شد.

درصنعت چاپ یووی امکان چاپ روی تمامی متریال های ترجیحا مسطح مانند چوب، فلز، سنگ، کاشی، شیشه، ورق پلکسی، ورق مولتی استایل، ورق PVC ، هارد اکسترنال و پاوربانک، ست های رومیزی چوبی، اسپیکرهای رومیزی، پلاک استیل و آلومینیوم و… با چها ررنگ اصلی و رنگ سفید داراست.

تا پیش از پیدایش این تکنولوژی، رنگ سفید در تعریف صنعت چاپ متفاوت بود به گونه ای که صرفا از سطح متریال کاغذ و مقوا استفاده میشد.اما در تکنولوژی چاپ یووی امکان چاپ رنگ سفید به صورت کاملا جداگانه نیز وجود دارد که جلوه بسیار متفاوتی را به محصول میدهد.

از دیگر مزایای تکنولوژی چاپ یووی، امکان چاپ و تولید محصولات در تیراژ کم حتی ۱ عدد و با دقت بسیار بالا و توجه به ریزه کاری ها میباشد.مرکب استفاده شده در دستگاه چاپ فلت بد جزو سخت ترین و مقاوم ترین مرکب ها بوده که ماندگاری آنرا بسیار بالا میبرد و با توجه به تمام رنگی بودن مرکب ها جایگزین بسیار مناسبی نسبت به تکنولوژی لیزر و یا چاپ های نسل قدیمی تر مانند سیلک و تامپو است.

دستگاه چاپ فلت بد یووی، سرعت ارائه خدمات به مشتریان را بسیار بالا برده که همین امر موجب پیشرفت و اقبال عمومی این تکنولوژی شده است.

مجموعه گرافیک مرکزی مجهز به دستگاه چاپ فلت بد یووی ۵ رنگ میباشد. این دستگاه امکان تغییر ارتفاع تا ۲۱ سانتیمتر را داراست که ارائه خدمات متفاوت با تنوع محصول بسیار زیاد را شامل میشود.

برای مشاهده ی نمونه کارها اینجا کلیک کنید